Документи, що регламентують роботу психологічної служби

Закон України "Про освіту"

Закон України" Про дошкільну освіту"

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Декларація прав дитини

Конвенція ООН про права дитини

Конституція України

Положення про заклад дошкільної освіти

Положення про психологічну службу у системі освіти України (наказ МОУ від 22.05.2018 № 509) зі змінами

Етичний кодекс психолога

Корекційно-розвивальна програма з елемаентами психогімнастики в закладі дошкільної освіти для дітей 5-6 років

Основні завдання практичного психолога:

1. Супровід освітнього про­цесу, сприяння збереженню позитивного психологічного клімату серед дітей та працівників ЗДО.

2. Профілактика дезадаптації новоприбу­лих дітей.

3. Психологічна просвіта батьків вихованців та педагогічного колективу.

4. Профілактика загострення кризи 3 років.

5. Визначення та формування психологіч­ної готовності до шкільного навчання.

6. Психологічний супровід дітей, які потре­бують підвищеної педагогічної уваги, — дітей-сиріт, дітей, котрі знаходяться під опікою, дітей з ускладненою поведінкою тощо.

7. Консультаційна робота з адміністрацією дошкільного закладу, вихователями й батьками щодо різних психологічний проблем.

Основна мета роботи психологічної служби на 2023/2024 навчальний рік:

- Створення оптимальних умов для повноцінного розвитку дитини, збереження її психічного здоров ’я, розвитку творчого потенціалу дітей.

- Створення психоемоційного комфорту всіх учасників освітнього процесу.

Коментарi